Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana etatu w połowie miesiąca
Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-18, 07:13   

Ale stety czy niestety to ks(zwłaszcza teraz) jest od tego czy komuś należy się cały etat czy nie, bo przecież według pracownika to on sam zawsze będzie uważał że świetnie pracuje i nie ma do siebie żadnych zastrzeżeń.
  Ocena JMP: 6/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-18, 11:10   

Wchodząc po drabinie nie pomijaj szczebli bo nawet nie wiesz kiedy możesz z niej spaść. Zawsze tak było przynajmniej w moich rejonach przed zmianami ze kr tylko drukowal i podpisywał aneks osobie ktora dostawala pełny etat. A nie byl to wybramy pracownik przez kr tylko przez kadre kierownicza na sklepie. Takk naprawdę w tej chwili kr może mieć to w dupie że tak to brzydko ujme bo to ks się w to bawi.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-18, 22:07   

U mnie zwiększenie etatu proponował albo ks albo kr, w zależności od sytuacji. Mi osobiście zwiększenie etatu zaproponował rejonowy. Cały etat to nie jest przecież jakaś super, hiper nagroda na wypruwanie sobie żył aż do omdlenia ostatecznie, a niektórzy chyba tutaj tak go traktują :bu:

Jak nie dostanie się od kierownika szkolenia na elektryka przez 2 lata bo "nie pracownik nie zasłużył" to też trzeba błagać na kolanach o tę "łaskę" KS czy może jednak zapytać rejonowego o możliwość wpisania na szkolenie? .^.
  Ocena JMP: 6/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-19, 10:47   

Boże jakich wy macie tych kierowników?? Co to znaczy że pracownik przez dwa lata nie zasłużył na szkolenie?! Jeśli nie są zadowoleni z czyjejś pracy to niech delikwenta zwolnią a nie takie szykany stosują przecież to jest utrudnianie pracy na maksa :bu: w takim przypadku bym się nie zastanawiała tylko poszła do kr od razu :regulamin:
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-20, 21:53   

Szkolenie na wózek to jakaś nagroda??? Kur gdzie my pracujemy??? Ja wysyłam co poniektórych jeszcze w pierwszym miesiącu pracy żeby tylko potrafili jeździć paleciakiem a nie ciągnąć go... To nie jest jakaś forma nagrody bo sklepu to nic nie kosztuje no może 6 roboczogodzin bo taki delikwent idzie na szkolenie a nie pracuje na sklepie ale czy to jest jakiś problem te 6h??? Masakra ludzie co wy macie za kadrę kierowniczą... współczuć wam i tyle bo widocznie ktoś potrafi sobie tylko życie utrudniać zamiast ułatwiać.
A co do zwiększania etatów to widzę też jakaś masakra... ja np nie za bardzo jestem przyjmować kogoś na połówkę namawiam taką osobę od samego początku żeby zdecydowała się na cały bo to dla niej i dla mnie wygodniejsze. 'Z pocałowaniem ręki' jestem w stanie dać kasjerowi cały etat jeśli tylko wyraża taką ochotę.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-20, 22:20   

Włodasz ja czekam na cały etat i doczekac sie nie moge...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo